logo
Nákupný košík

Hlavné menu
+
+


POŽIČOVŇA

 

SUWISPORT - POŽIČOVŇA NOVEJ GENERÁCIE

Novootvorená požičovňa, ktorú prevádzkuje Suwisport lyžiarsky dom Košice Vám od októbra 2015 prináša absolútne novinky pre malých aj veľkých lyžiarov. Je to hlavne dlhodobý prenájom nového a jazdeného lyžiarskeho výstroja s jedinečnou možnosťou získania kompletného detského výstroja zadarmo, testovanie nových lyží, požičovňa luxusného lyžiarskeho oblečenia a možnosť pripoistenia prenajatého vybavenia voči krádeži nad rámec štandardného komerčného poistenia.

 


Garantujeme

dostatok tovaru počas celej sezóny,

Naša požičovňa bude neustále počas sezóny dopĺňaná z centrálneho skladu Suwisportu v Bratislave, preto nemusíte mať žiadne obavy z nedostatku lyží a doplnkov v požičovni ani počas vianočných sviatkov alebo jarných prázdnin.

nadštandardnú úroveň kvality výstroja,

Tovar ponúkaný v našej požičovni je kvalitatívne na vyššej úrovni ako ste zvyknutí v bežných požičovniach alebo bazároch a je pravidelne odborne servisovaný. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj prenájom alebo požičanie skutočne luxusných modelov značiek ako VOLANT,LACROIX alebo INDIGO, ktoré Vás môžu reprezentovať na akejkoľvek prestížnej udalosti.

najvyššiu úroveň bezpečnosti a komfortu pre zákazníkov,

Používame absolútne nový informačný systém na výdaj a príjem tovaru v požičovni, uzatváranie zmlúv o dlhodobom prenájme kvôli urýchleniu vybavenia požiadaviek zákazníkov a unikátnu možnosť poistenia lyžiarskeho výstroja proti krádeži na svahu, ktorú žiadne iné komerčné poistenie nepokrýva.

najdlhšiu otváraciu dobu v meste Košice,

Naša požičovňa je otvorená denne od 10:00 do 20:00 aj počas víkendu a pri výpožičke dlhšej ako 4 dni Vám nebudeme účtovať prvý a posledný deň, počas ktorých si výstroj prevezmete a vrátite.

lebo najlepšia lyžovačka sa začína u nás...

 

 

Video lyziarskydom
ADRESA PREDAJNE A KONTAKTY

Adresa Moldavská 28/B,Odbočka OC OPTIMA, 040 11 Košice
Mobil 055 644 52 81  •  0905 488 982  •  0903 691 202
E-mail lyziarskydom@gmail.com

 


Lyžiarsky dom Košice
© Copyright 2015 - www.lyziarskydom.sk - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Grandiosoft - tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM