logo
Nákupný košík

055 / 644 52 81
predajňa ZATVORENÁ
Naše služby

SUWISPORT - POŽIČOVŇA NOVEJ GENERÁCIE

Novootvorená požičovňa, ktorú prevádzkuje Suwisport lyžiarsky dom Košice Vám od októbra 2015 prináša absolútne novinky pre malých aj veľkých lyžiarov. Je to hlavne dlhodobý prenájom nového a jazdeného lyžiarskeho výstroja s jedinečnou možnosťou získania kompletného detského výstroja zadarmo, testovanie nových lyží, požičovňa luxusného lyžiarskeho oblečenia a možnosť pripoistenia prenajatého vybavenia voči krádeži nad rámec štandardného komerčného poistenia.

Garantujeme

dostatok tovaru počas celej sezóny,

Naša požičovňa bude neustále počas sezóny dopĺňaná z centrálneho skladu Suwisportu v Bratislave, preto nemusíte mať žiadne obavy z nedostatku lyží a doplnkov v požičovni ani počas vianočných sviatkov alebo jarných prázdnin.

nadštandardnú úroveň kvality výstroja,

Tovar ponúkaný v našej požičovni je kvalitatívne na vyššej úrovni ako ste zvyknutí v bežných požičovniach alebo bazároch a je pravidelne odborne servisovaný. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj prenájom alebo požičanie skutočne luxusných modelov značiek ako VOLANT,LACROIX alebo INDIGO, ktoré Vás môžu reprezentovať na akejkoľvek prestížnej udalosti.

najvyššiu úroveň bezpečnosti a komfortu pre zákazníkov,

Používame absolútne nový informačný systém na výdaj a príjem tovaru v požičovni, uzatváranie zmlúv o dlhodobom prenájme kvôli urýchleniu vybavenia požiadaviek zákazníkov a unikátnu možnosť poistenia lyžiarskeho výstroja proti krádeži na svahu, ktorú žiadne iné komerčné poistenie nepokrýva.

najdlhšiu otváraciu dobu v meste Košice,

Naša požičovňa je otvorená denne od 10:00 do 20:00 aj počas víkendu a pri výpožičke dlhšej ako 4 dni Vám nebudeme účtovať prvý a posledný deň, počas ktorých si výstroj prevezmete a vrátite.

lebo najlepšia lyžovačka sa začína u nás...

 

 

Virtuálna prehliadka predajne


PREDAJŇA LYŽÍ

Najväčšia špecializovaná predajňa lyžiarskeho výstroja v Košiciach
ZOBRAZIŤ VIAC

POŽIČOVŇA

Ponúkame dlhodobý prenájom nového a jazdeného lyžiarskeho výstroja s jedinečnou možnosťou získania kompletného detského výstroja zadarmo.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Servis zabezpečujeme na stroji WINTERSTEIGER. Stroj má zariadenie na spodné a bočné brúsenie hrán (spodné brúsenie šmirgel a kameň)
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

Súčasťou predajne Suwisport lyžiarsky dom Košice je aj bazárový predaj lyžiarskeho výstroja pre deti a dospelých. Poskytujeme plnú záruku 24 mesiacov.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.lyziarskydom.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.lyzovacka.eu
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam